Історія заводу

Ласкаво просимо на підприємство з великими можливостями!

C 1963 року виконує ремонт і виробництво електричних машин тягового рухомого складу та запасні частини для всіх типів електромашин; здійснює ремонт, модернізацію та виготовлення колісних пар та колісно-моторних блоків для всіх типів тягового рухомого складу та має можливість повністю відремонтувати локомотив.

Також, спеціалізуємося в галузі виробництва, ремонту та модернізації електричних машин автотранспорту великої вантажопідйомності, вантажопідйомних механізмів промислового призначення.

Довгі роки Смілянський електромеханічний завод було ремонтним підприємством союзного значення. Фундаментом для розвитку заводу сьогодні стали ті професійні кадри, унікальні технології і обладнання, науковий потенціал, які вдалося зберегти. Зараз підприємство володіє могутньою науково-виробничою базою, що включає повний цикл створення електричної машини від етапу проектування та до серійного виробництва.

Наслідуючи тенденції провідних європейських підприємств, наш завод з високим ступенем відповідальності ставиться до якості проведених ремонтів та своєї ділової репутації, в зв’язку з чим, проводить жорсткий відбір матеріалів, комплектуючих виробів і, власне, постачальників. Крім того, наше виробництво сертифіковане за останньою версією міжнародного стандарту системи менеджменту ISO 9001:2015.

Підприємство має позитивно стабільну позицію на ринку машинобудування оскільки за багато років діяльності вдалося налагодити тісні відносини з партнерами з понад два десятка країн всього світу. Отже ми завжди готові до нових викликів і відкриттів. Ми будемо раді співпрацювати з вами на взаємовигідних умовах враховуючи всі ваші інтереси та побажання.

Догори

Заявка