Історія заводу

Ласкаво просимо на підприємство з великими можливостями!

 Смілянський електромеханічний завод виконує ремонт і виробництво електричних машин тягового рухомого складу та запасні частини для всіх типів електромашин; здійснює ремонт, модернізацію та виготовлення колісних пар та колісно-моторних блоків для всіх типів тягового рухомого складу та має можливість повністю відремонтувати локомотив.

Також, спеціалізуємося в галузі виробництва з ремонту та модернізації електричних машин автотранспорту та транспорту міського призначення, вантажопідйомних механізмів промислового призначення.

Смілянський електромеханічний завод є ремонтним підприємством, фундаментом для розвитку якого сьогодні стали професійні кадри, унікальні технології і обладнання, науковий потенціал. Підприємство володіє могутньою науково-виробничою базою, що включає повний цикл створення електричної машини від етапу проектування та до серійного виробництва.

Наслідуючи тенденції провідних європейських підприємств, наш завод з високим ступенем відповідальності ставиться до якості проведених ремонтів та своєї ділової репутації, в зв’язку з чим, проводить жорсткий відбір матеріалів, комплектуючих виробів і, власне, постачальників. Крім того, наше виробництво сертифіковане за останньою версією міжнародного стандарту системи менеджменту ISO 9001:2015.

Підприємство має позитивно стабільну позицію на ринку машинобудування. Нам вдалося налагодити тісні відносини з партнерами з понад два десятка країн всього світу. Отже ми завжди готові до нових викликів і відкриттів. Ми будемо раді співпрацювати з вами на взаємовигідних умовах враховуючи всі ваші інтереси та побажання.

Догори

Заявка